TEKNİK SERVİS
 
 
Teknik Servisimiz ilk kurulduğu günden günümüze kadar tecrübelerini arttırarak daha kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır.

Ekipman ve personel yapısı ile 81 ilden gelen bakım ve onarım gerektiren ürünlere en iyi hizmetin verilmesi konusunda gerekli eğitimlerini almış, deneyimli ve alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Teknik Servisimiz kendi bünyesi içinde satışı yapılmakta olan bütün ürünlerin yedek parça, sarf ve aksesuarın bulunduğu ayrı bir depoya sahiptir. Böylece müşterilerimize daha hızlı yedek parça sevkiyatı yapabilmektedir. İhtiyaç duyulan her türlü yedek parçayı doğrudan servisimizden temin edebilirsiniz.

Bütün servis işlemlerimiz ISO ve TSE standartlarında belirtilen yasal prosedürlere uygun olarak yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

Servis işlemleri biyomedikal teknolojisinde kullanılan üst düzey ölçüm ve simülatör cihazları ile yapılmaktadır. ISO ve TSE standartlarına uygun olarak cihazlarımız her yıl periyodik kalibrasyonları yaptırılır ve ilgili kurumlar tarafından servis alanımız denetlenir.

 

 

Web Tasarım Data1